PopisMÍSTO VÝKONU: Vysoké Mýto - v místě pobytu klienta
PRACOVNÍ NÁPLŇ: dopomoc při úkonech, které klient sám nezvládne, protože mu v tom brání jeho zdravotní omezení
PRACOVNÍ DOBA: 8-10 h týdně dle předem stanovené individuální domluvy
POŽADUJEME:
- trestní bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- spolehlivost, dochvilnost
- bydliště Vysoké Mýto a blízké okolí
Vhodné i jako přivýdělek pro důchodce, ženy na mateřské dovolené, studenty.
Dle domluvy DPP nebo DPČ
KONTAKT: telefonicky kdykoli - i SMS - paní Hálová zavolá zpět
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCentrum pro zdravotně postižené a seniory Pardubického kraje, o.p.s., pracoviště Vysoké Mýto, Vysoké Mýto-Město, 566 01 Vysoké Mýto Mzda minimálně130 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-23T03:42:21

Centrum pro zdravotně postižené a seniory Pardubického kraje, o.p.s.
  • Centrum pro zdravotně postižené a seniory Pardubického kraje, o.p.s.
  • Kontakt : Miroslava Hálová
  • Telefon : +420 775 693 981
  • Adresa : Centrum pro zdravotně postižené a seniory Pardubického kraje, o.p.s., pracoviště Vysoké Mýto, Vysoké Mýto-Město, 566 01 Vysoké Mýto

Klíčová slova

zdravotní

vysoké

mýto

místo

dochvilnost

bydliště

blízké

okolí vhodné

přivýdělek

důchodce