PopisNáplň práce:
- přímá práce s uživateli služby v jejich domácnostech včetně vedení dokumentace
Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou a okolí
Nástup: únor 2019, popř. dle domluvy
Nabízíme:
- práci na plný úvazek (popř. dle domluvy),
- zajímavou a obohacující práci,
- práci pod supervizí a odborným vedením,
- odborné vzdělávání,
- zaměstnanecké benefity,
- zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
- vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.
(možné doplnit absolvováním kvalifikačního kursu),
- předpoklady pro práci s lidmi, dobré komunikační schopnosti,
- schopnost samostatné i týmové práce,
- spolehlivost, zodpovědnost,
- časovou flexibilitu,
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/ka),
- znalost práce na PC,
- trestní bezúhonnost.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na adresu Osobní asistence, Čechova 1660/30, 594 01 Velké Meziříčí
nebo na email jaroslava.pavlickova@zdar.charita.cz do 10. 2. 2019.
Bližší informace: Mgr. Jaroslava Pavlíčková, mob.: 733 755 870,
email: jaroslava.pavlickova@zdar.charita.cz

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDiecézní charita Brno - Oblastní charita ZR - Osobní asistence - pobočka Žďár nad Sázavou, Horní 1679/22, 591 01 Žďár nad Sázavou 1 Mzda minimálně17500 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-15T03:35:13

Společnost

Diecézní charita Brno
  • Diecézní charita Brno
  • Kontakt : Jaroslava Pavlíčková
  • Telefon : +420 733 755 870,566 531 158
  • Adresa : Diecézní charita Brno - Oblastní charita ZR - Osobní asistence - pobočka Žďár nad Sázavou, Horní 1679/22, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Klíčová slova

práci

práce

dle

popř

jaroslavapavlickovazdarcharitacz

náplň

případě

bezúhonnost v

trestní

pc