PopisNáplň práce:
- přímá práce s uživateli v jejich domácím prostředí včetně vedení dokumentace
Místo výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem a okolí
Nástup: únor 2019, popř. dle domluvy
Nabízíme:
- dohodu o provedení práce, dohodu o pracovní činnosti - práce zejména v podvečer (16,00-18,30) či o víkendu - so, ne (7,00-13,30)
- smysluplnou a zajímavou práci, možnost dalšího vzdělávání,
- práci v příjemném kolektivu, zaměstnanecké benefity,
- zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
- odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.
(kvalifikační kurz pracovníka v soc. službách - možnost v průběhu doplnit),
- předpoklady pro práci s lidmi,
- pracovitost, zodpovědnost,
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka,
- očkování proti žloutence typu B (možnost doočkování) a zdravotní průkaz,
- trestní bezúhonnost.
Pracovní pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské či rodičovské dovolené, studenty nebo aktivní pracovníky ve starobním důchodu.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
do 27. 1. 2019 na adresu Charitní pečovatelská služba Bystřice nad Pernštejnem,
Hornická 643, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem nebo na email petra.jezova@zdar.charita.cz
Bližší informace: Petra Ježová, DiS., mob.: 777 155 374,
e-mail: petra.jezova@zdar.charita.cz

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDiecézní charita Brno - Oblastní charita ZR - Charitní pečovatelská služba - Bystřice nad Pernštejnem, Hornická 643, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem Mzda minimálně105 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-08T02:26:54

Společnost

Diecézní charita Brno
  • Diecézní charita Brno
  • Kontakt : Petra Ježová
  • Telefon : +420 777 155 374
  • Adresa : Diecézní charita Brno - Oblastní charita ZR - Charitní pečovatelská služba - Bystřice nad Pernštejnem, Hornická 643, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Klíčová slova

práce

možnost

bystřice

dle

aktivní

pernštejnem

práci

důchodu v

starobním

pracovníky