PopisMísto pracoviště:
- Domov pro seniory, Kostelec nad Černými Lesy, Lázeňská 462

Prvotní kontakt:
- e-mail: pece.stred@diakonie.cz
- tel.: 734 809 127 Po-Pá od 13:00 - 15:00

Upřesňující údaje:
Nástup: ihned nebo dle dohody
Náplň práce:
- poskytování péče seniorům a osobám se zdravotním postižením
- doprovody klientů k lékařům, na nákupy a společenské akce (dovozy služebním vozem)
- zajištění pomoci a podpory při běžných denních činnostech
- příprava aktivizačních programů pro obyvatele domova pro seniory
- individuální plánování a vedení další dokumentace
Požadujeme:
- základní nebo střední vzdělání
- zájem o práci s cílovou skupinou
- aktivní užívání řidičského oprávnění skupiny B
- znalost práce na PC - základní uživatelská úroveň
- komunikativnost, ochotu k týmové spolupráci
Výhodou:
- zkušenost s cílovou skupinou
- vzdělání v oboru sociální práce nebo absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- nárůst mzdy po zkušební době
- supervizní a metodickou podporu
- možnost získání rekvalifikace - pracovník v sociálních službách
- po uplynutí jednoho roku prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- práci v malém kolektivu
- další vzdělávání
- příspěvek na stravování
- zázemí stabilní organizace
Pozice je vhodná pro absolventy.
Pozice vhodná pro ženy na mateřské dovolené.
Pozice vhodná pro cizince - min. znalost češtiny na úrovni A1
Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, ozvěte se nám.
Připojte se k našemu týmu!
V případě zájmu kontaktujte prosím Mgr. Danu Batalovou, tel. 734 809 127, e-mail: pece.stred@diakonie.cz

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěDiakonie ČCE - středisko Střední Čechy - Kostelec nad Č. Lesy, Lázeňská 462, Kostelec nad Černými lesy, 281 63 Kostelec nad Černými Lesy Mzda minimálně16500 Kč Mzda maximálně20750 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-12T01:56:35

Společnost

Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy
  • Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy
  • Kontakt : Dana Batalová
  • Telefon : +420 734 809 127
  • E-mail : pece.stred@diakonie.cz
  • Adresa : Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy - Kostelec nad Č. Lesy, Lázeňská 462, Kostelec nad Černými lesy, 281 63 Kostelec nad Černými Lesy

Klíčová slova

vhodná

skupinou

práce

práci

cílovou

znalost

tel

týdnů

sociálních

příspěvek