PopisNáplň práce:
práce zahrnuje péči o seniory v jejich domácím prostředí.
Požadavky:
spolehlivý, empatický, společenský, pozitivní pracovní přístup, kurz sociálního pracovníka výhodou (ne podmínkou)
Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na stravování, možnost ubytování.
Kontaktovat: osobně na adrese Penzion Spokojeného stáří, A.Václavíka 369 , 763 26 Luhačovice p. Tichá Eva Bc. od 9:00 hod.
telefonicky na tel.:číslo 571 892 326 nebo e-mailem :
socialni@senioriluhacovice.eu Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěLUHAČOVICKÁ, o. p. s. Penzion spokojené stáří, Penzion spokojené stáří, A. Václavíka 369 Luhačovice Mzda minimálně15500 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-23T03:42:21

Společnost

LUHAČOVICKÁ, o. p. s.
  • LUHAČOVICKÁ, o. p. s.
  • Kontakt : Eva Tichá
  • Telefon : +420 571 892 326
  • Adresa : LUHAČOVICKÁ, o. p. s. Penzion spokojené stáří, Penzion spokojené stáří, A. Václavíka 369 Luhačovice

Klíčová slova

náplň

stravování

emailem

telčíslo571

hod telefonicky

eva

tichá

luhačovice

aváclavíka369

stáří