Popismísto výkonu práce: Evropská č.p. 655/116, 160 00 Praha 6
kontakt: Sucháčková Tereza, tel.: 774445476, e-mail: tereza.suchackova@domovnacikorce.cz
požadujeme:
•Akreditovaný kvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách je výhodou
•Pozitivní a proaktivní přístup, schopnost práce v týmu i samostatně
•Svědomitost a důslednost v plnění vykonávaných činností
•Praxe z prostředí pobytového zařízení sociálních služeb výhodou, zkušenost v oblasti sociálních služeb vítány
•Empatický přístup k seniorům a jejich potřebám, komunikační dovednosti, psychická odolnost
•Uživatelská znalost práce na PC (MS Office) a dále v IS sociálních služeb
•Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost a časovou flexibilitu

Nabízíme:
•Smysluplnou práci s důrazem na důstojnost člověka a vysokou kvalitu služby
•Odpovídající finanční ohodnocení
•Možnost zapojit se do nově vznikajícího projektu
•Podporu při zaškolování ve zkušební době
•Podporu při dalším vzdělávání, supervizi
•Možnost dělat smysluplnou práci pro lidi, kteří jí skutečně potřebují
•Možnost rozvíjet vlastní nápady a kreativitu
•4 týdny dovolené, sick days a další zaměstnanecké benefity

Hlavní náplň práce:
•Poskytování komplexní přímé obslužné péče potřebným
•Pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu
•Pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu
•Zprostředkování kontaktu se společenským prostředím
Minimální vzděláníNižší střední SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěEvropská 655/116, Dejvice, 160 00 Praha 6 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-03-28T01:52:58

Společnost

Domov Na Cikorce, z.ú.
  • Domov Na Cikorce, z.ú.
  • Kontakt : Tereza Sucháčková
  • Telefon : +420 774 445 476
  • E-mail : tereza.suchackova@domovnacikorce.cz
  • Adresa : Evropská 655/116, Dejvice, 160 00 Praha 6

Klíčová slova

sociálních

práce

péče

vlastní

služeb

práci

přístup

osobní

dělat

supervizi možnost