PopisPOŽADUJEME:
- základní vzdělání (do 18 měsíců ode dne nástupu je nutné doplnit si kvalifikační kurz pro PSS, pokud uchazeč nemá odbornou způsobilost),
- trestní bezúhonnost
- očkování proti žloutence typu B - s nástupem alespoň 2 dávky
PRACOVNÍ DOBA: 12ti hodinové směny bez nočních směn, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, fond pracovní doby 40 hodin týdně
NÁPLŇ PRÁCE: komplexní obslužná péče o osoby s mentálním nebo kombinovaným postižením
NABÍZÍME: zaměstnanecké benefity z FKSP (např. příspěvek na stravování, na penzijní připojištění, na rekreace, šekové poukázky na kulturu, sport a vitaminové prostředky), 5 týdnů dovolené, mimořádné a pololetní odměny, pro přijatého zaměstnance nabízíme byt pro 1 osobu k pronájmu
Konakt: Svejkovská Hana 376 571 270, h.svejkovska@dozpbystrice.cz, k.simkova@dozpbystrice.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBystřice nad Úhlavou 44, 340 22 Nýrsko Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-02T02:56:01

Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace
  • Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace
  • Kontakt : Hana Svejkovská
  • Telefon : +420 376 571 270
  • E-mail : h.svejkovska@dozpbystrice.cz
  • Adresa : Bystřice nad Úhlavou 44, 340 22 Nýrsko

Klíčová slova

pracovní

doba

požadujeme

např

rekreace

připojištění

penzijní

stravování

příspěvek

fksp