PopisNÁPLŇ PRÁCE: ošetřovatelská a obslužná péče o seniory s pohybovým a jiným postižením, celotýdenní 8-12ti hodinové směny
POŽADAVKY: kurz pracovníka v sociálních službách, podle zákona 108/2006 Sb. nebo absolvent SZŠ obor zdravotní asistent, výpis z trestního rejstříku, očkování proti žloutence typu B
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, osobní ohodnocení, pravidelné prémie, příspěvky na obědy, poukázky v hodnotě 1 800 Kč/rok; plně hrazené vzdělávání, cestovní náhrady i pracovní doba
KONTAKT: telefonicky, e-mailem Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěHorní Sloupnice 258, 565 53 Sloupnice Mzda minimálně15100 Kč Mzda maximálně22920 Kč Nastoupit od2019-05-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

Domov pro seniory Sloupnice
  • Domov pro seniory Sloupnice
  • Kontakt : Veronika Šimková
  • Telefon : +420 602 144 185
  • E-mail : domov@ddsloupnice.cz
  • Adresa : Horní Sloupnice 258, 565 53 Sloupnice

Klíčová slova

náplň

obědy

typu

bnabízíme

týdnů

dovolené

osobní

ohodnocení

pravidelné

prémie