PopisNáplň práce:
poskytování přímé obslužné péče osobám v domově pro seniory, pomoc při nácviku jednoduchých denních činností, pomoc při osobní hygieně a oblékání, manipulaci s pomůckami a prádlem, pomoc při udržování čistoty a osobní hygieny, pomoc při podpoře soběstačnosti, pomoc při zvládání sebeobsluhy, aktivizace seniorů, zajišťování volnočasových aktivit aj.

Požadavky:
Doklad o trestní bezúhonnosti (výpis z Rejstříku trestů) a očkování proti Hepatitidě typu B (alespoň 1. dávka) nutné

Nabízíme:
příspěvek na penzijní připojištění, plnění z fondu FKSP, podnikové stravování s příspěvkem zaměstnavatele, možnost prodloužení pracovního poměru

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: reditelka@dstovacov.cz;
- telefonicky (pondělí až pátek od 08,00 - 15,00hod.) na čísle 581 701 588 - Mgr. Lenka Olivová
- osobně - POUZE po předchozím telefonickém nebo e-mailovém dohovoru

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěNádražní 94, Tovačov I-Město, 751 01 Tovačov Mzda minimálně20300 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-04T02:41:16

Společnost

Domov pro seniory Tovačov, příspěvková organizace
  • Domov pro seniory Tovačov, příspěvková organizace
  • Kontakt : Lenka Olivová
  • Telefon : +420 581 701 588
  • Adresa : Nádražní 94, Tovačov I-Město, 751 01 Tovačov

Klíčová slova

pomoc

osobní

náplň

podnikové

prodloužení

možnost

zaměstnavatele

příspěvkem

stravování

fondu