PopisPRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
- Místo výkonu práce: Soukromé senior centrum Nechanice s.r.o.,Pražská č.p. 20, Nechanice
- PP plný na dobu určitou od 15.1.2019 do 15.4.2019
- Náplň práce: péče o seniory v rámci komplexní ošetřovatelské péče 24 hodin denně, pomoc při oblékání a svlékání včetně speciálních pomůcek, pomoc při podávání jídla a pití, pomoc při aktivizačních činnostech, podpora soběstačnosti a nezávislosti seniorů v péči
- Požadujeme: vztah ke starým lidem, lidský přístup, organizační schopnosti, práce v týmu, schopnost učit se novým věcem, slušné a spolehlivé jednání, praxe výhodou, vzdělání v oboru či rekvalifikační kurz v oboru výhodou
- Nabízíme: mimořádné odměny, příspěvek na oběd, svačiny a nápoje na pracovišti, příspěvek na dopravu, příplatky za noční, odpolední, víkendové služby, práci ve svátek
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Kontaktní osoba: Ing. Votavová Andrea, Ph. D., e-mail: 608 914 617, e-mail: andrea.votavova@votavova.eu; nebo se dostavte osobně každé úterý od 9:00 do 10:00 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěPražská 20, 503 15 Nechanice Mzda minimálně16000 Kč Nastoupit od2019-01-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-27T01:55:38

Společnost

Soukromé senior centrum Nechanice s.r.o.
  • Soukromé senior centrum Nechanice s.r.o.
  • Kontakt : Andrea Votavová
  • Telefon : +420 608 914 617
  • Adresa : Pražská 20, 503 15 Nechanice

Klíčová slova

pomoc

práce

příspěvek

péče

oboru

výhodou

nápoje

svačiny

oběd

odměny