PopisAdresa: Bucharova 2817/13 Praha 5 - Nové Butovice
Kontakt: Svobodová Sandara, tel.: 778487054, e-mail: sandra.svobodova@cz.issworld.com, tel.kontakt 8:00 - 17:00 hod.
Požadavky:
- spolehlivý a zodpovědný přístup k práci
- uživatelská znalost práce na PC
- čistý trestní rejstřík - podmínkou
- znalost obsluhy bezpečnostních technologií - EZS, CCTV, ACS - výhodou
- osvědčení o profesní kvalifikaci "Strážný" - výhodou - možnost zajištění přes ISS
- reprezentativní vystupování

Náplň práce:
- činnost ostrahy ve stanoveném objektu
- obchůzková kontrolní činnost
- reakce na operativní požadavky
- komunikace se zákazníky

Nabídka:
- práce na HPP/DPČ/DPP
- stabilní pracovní místo v silné mezinárodní společnosti
- práce na směny
- místo výkonu práce - Praha - dobrá dostupnost na MHD
- nástup ihned nebo dle domluvy
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěISS Facility Services s.r.o.Praha, Praha Mzda minimálně80 Kč Nastoupit od2017-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-13T02:53:14

Společnost

ISS Facility Services s.r.o.
  • ISS Facility Services s.r.o.
  • Kontakt : Sandara Svobodová
  • Telefon : +420 778 487 054
  • E-mail : sandra.svobodova@cz.issworld.com
  • Adresa : ISS Facility Services s.r.o.Praha, Praha

Klíčová slova

práce

místo

znalost

výhodou

činnost

praha

ostrahy

stanoveném

objektu

obchůzková