PopisUBYTOVATEL/KA, ASISTENT/KA V ADMINISTRATIVĚ
Kontakt: pí Bc. Elena Mironova, e-mail: premiumtour@seznam.cz
Požadujeme:
- RJ, AJ, práci s PC, komunikativnost
- hmotná zodpovědnost

Náplň práce:
- úklid apartmánů, ubytování hostů, kontrola technického stavu ubytovacího zařízení, případné mělké opravy, prohlídky nemovitostí, komunikace s hostma, inkasování lázeňských hotsů Minimální vzděláníÚSV SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěPREMIUM TOUR MANAGEMENT s.r.o.-000, Dr. Davida Bechera 101/22, 360 01 Karlovy Vary 1 Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2018-12-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-16T01:56:05

Společnost

PREMIUM TOUR MANAGEMENT s.r.o.
  • PREMIUM TOUR MANAGEMENT s.r.o.
  • Kontakt : Elena Mironova
  • Telefon : +420 775 571 208
  • E-mail : premiumtour@seznam.cz
  • Adresa : PREMIUM TOUR MANAGEMENT s.r.o.-000, Dr. Davida Bechera 101/22, 360 01 Karlovy Vary 1

Klíčová slova

ubytovatelka

technického

lázeňských

inkasování

hostma

komunikace

nemovitostí

prohlídky

opravy

mělké