PopisPracovní náplň:
- dělení materiálu na pile, prodej materiálu
- komunikace se zákazníkem, poskytování informací
- přejímání, kontrola a skladování zboží
- práce na pokladních systémech

Požadujeme
- slušné a příjemné vystupování, aktivní přístup k práci
- manuální zručnost a pozitivní vztah k technice
- spolehlivost a zodpovědnost
- trestní bezúhonnost
Pracovní doba: ranní 7.00 - 15.30, odpolední 8.30 - 17.00, každá druhá sobota pracovní (8.00 - 11.00). Nabízíme: práci v prosperující firmě, stravenky a další. Kontakt: hlaste se e-mailem nebo poštou. Přiložte životopis.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěOlomoucká 2232/8, 789 01 Zábřeh Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-01-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-15T03:35:13

Společnost

ZJP, s.r.o.
  • ZJP, s.r.o.
  • Kontakt : Josef Janků
  • Telefon : +420 583 412 057
  • Adresa : Olomoucká 2232/8, 789 01 Zábřeh

Klíčová slova

pracovní

druhá

technice

spolehlivost

zodpovědnost

trestní

bezúhonnost pracovní

doba

ranní

odpolední