Popis- Místo výkonu práce: Pražská č.p. 782, 503 51 Chlumec nad Cidlinou
PRODEJCE/-KYNĚ VOZIDEL
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: vyhledávání zájemců o koupi nových automobilů značky ŠKODA a SEAT
- Požadujeme: min. ÚSV vzdělání (gymnázium)
- Nabízíme: hrubou měsíční mzdu + odměny
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte: Louda Pavel, tel.: 728 354 176, e-mail: louda@havex.cz Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHAVEX-auto s.r.o. - pracoviště, Pražská 782, Chlumec nad Cidlinou IV, 503 51 Chlumec nad Cidlinou Mzda minimálně16280 Kč Nastoupit od2016-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

HAVEX-auto s.r.o.
  • HAVEX-auto s.r.o.
  • Kontakt : Pavel Louda
  • Telefon : +420 728 354 176
  • E-mail : louda@havex.cz
  • Adresa : HAVEX-auto s.r.o. - pracoviště, Pražská 782, Chlumec nad Cidlinou IV, 503 51 Chlumec nad Cidlinou

Klíčová slova

práce

místo

pozice

vzdělání

gymnázium

nabízíme

hrubou

měsíční

mzdu

odměny