PopisAdresa: 5. května č.p. 1640/65, Nusle,140 00 Praha 4
Kontakt: Lukešová Michaela Ing., tel.: 724 252 168, 222 943 422, e-mail: rent@czechocar.cz

Náplň práce:
o řízení denního provozu pronájmu motorových vozidel na centrále v Praze,
o organizování pronájmů a řízení lidí napříč celou ČR (7 mimopražských poboček),
o zpracovávání objednávek a tvorba smluv,
o komunikace s klienty a řešení všech nestandardních situací,
o denní report činností, ….

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
o požadujeme skvělé organizační schopnosti,
o zvládání stresových situací,
o umění řešit nestandardní situace,
o schopnost pracovat v týmu a týmového ducha,
o dobrou znalost práce s PC a uživatelská znalost MS Office nutná (Word 2016, Outlook 2016, Excel 2016)
o ŘP skupiny B,
o Znalost anglického jazyka - min. úroveň B1 - mírně pokročilý (komunikativní znalost psané i hovorové podoby).

Výhodou bude, pokud budete mít
o zkušenosti s vedením lidí,
o zkušenosti na pozici dispečer.

Co vám můžeme nabídnout
o hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
o navýšení měsíční mzdy při práci na zvlášť placených agendách
o možnost čtvrtletních prémií a bonusů
o služební notebook, firemní oblečení
o garanci mobility
o služební telefon včetně LTE dat
o flexibilní pracovní dobu uzpůsobenou vašim potřebám
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCzechocar, a.s. - 001, 5. května 1640/65, Nusle, 140 00 Praha 4 Mzda minimálně150 Kč Mzda maximálně170 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-22T01:52:53

Společnost

Czechocar, a.s.
  • Czechocar, a.s.
  • Kontakt : Michaela Lukešová
  • E-mail : rent@czechocar.cz
  • Adresa : Czechocar, a.s. - 001, 5. května 1640/65, Nusle, 140 00 Praha 4

Klíčová slova

znalost

pracovní

office

pokročilý

dispečerco

pozici

lidí o zkušenosti

vedením

mít o zkušenosti

podobyvýhodou