PopisVM určeno pro VŘ na KoP 4 Adresa: Lomnického č.p. 1742/2a, Nusle 140 00 Praha 4
Kontakty: Obrusníková Hana, tel.: 601 388 440 (po 11-17 hod.), e-mail: prace@usetreno.cz

Požadujeme:
- Komunikativní a pozitivně laděná osobnost
- Dobrý, kultivovaný projev v českém jazyce, bez jazykových vad
- Prozákaznická orientace a chuť naslouchat a pomoci/vysvětlit klientovi
- Tah na branku a ochota učit se novému
Upřesňující Náplň práce:
informace31: - Aktivně volat klientům, kteři nás oslovili a čekají na kontakt
Analýza potřeb našich zákazníků na základě jejich požadavků
(požadavky Ř
skupin., jazykové - Doporučovat klientům výhodnějši produkty, než které doporučuji
požadavky, - Práce s internimi systémy společnosti
náplň práo. Nabízíme:
apod.)
- Pohodové pracovní prostředí, kde vládne rodinná atmosféra
- Přátelský pracovní kolektiv
- Úvodní zaškoleni a pravidelné další vzděláváni
- Fixní plat (nástupní plat 20 000 Kč) + další motivační hodnoceni a bonusy
- Nástup možný ihned a smlouva na dobu neurčitou

Výhody: Stravenky, multisport karta, firemní akce Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěUšetřeno.cz s.r.o. lomnického, Lomnického 1742/2a, Nusle, 140 00 Praha 4 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně38000 Kč Nastoupit od2018-04-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-04-19T10:40:19

Společnost

Ušetřeno.cz s.r.o.
  • Ušetřeno.cz s.r.o.
  • Kontakt : Hana Obrusníková
  • Telefon : +420 601 388 440
  • E-mail : prace@usetreno.cz
  • Adresa : Ušetřeno.cz s.r.o. lomnického, Lomnického 1742/2a, Nusle, 140 00 Praha 4

Klíčová slova

klientům

pracovní

plat

určeno

společnosti náplň

rodinná

vládne

prostředí

pohodové