Popis- SŠ (vhodné i pro absolventy)
- výborné komunikační schopnosti a příjemné vystupování
- časová flexibilita
- odolnost vůči stresu
- zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost a týmové chování
- dobrá znalost práce na PC

Nástup: možný ihned

* Zkušenost z Call centra - výhodou
* AJ a NJ - výhodou (nikoli podmínkou)

Náplň práce:
Telefonická komunikace se zákazníky, zpracování objednávek internetového obchodu a obsluha zákazníků na výdejním místě.

Kontakt pouze emailem - životopisy na: lodinska@profizoo.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPROFIZOO s.r.o. P1, Pod Nádražím 1951, Čáslav-Nové Město, 286 01 Čáslav Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-13T10:22:44

Společnost

PROFIZOO s.r.o.
  • PROFIZOO s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Lodinská
  • Adresa : PROFIZOO s.r.o. P1, Pod Nádražím 1951, Čáslav-Nové Město, 286 01 Čáslav

Klíčová slova

vhodné

zpracování

centra

výhodou

výhodou

nikoli

podmínkounáplň

práce telefonická

komunikace

zákazníky