PopisBaví tě obchod a práce s lidmi nebo jen hledáš něco, co tě kariérně posune dál?
Hledáme kolegyni nebo kolegu, který s námi bude tvořit obchodní tým, udržovat a rozvíjet velmi dobré vztahy s našimi zákazníky, seberealizovat se a uplatňovat vlastní nápady a nová řešení.
Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy.
Požadavky
o Cítíš se v obchodě jako ryba ve vodě
o Dokážeš pracovat samostatně a je na tebe spolehnutí
o Umíš si zorganizovat svůj čas a svěřené úkoly
o Máš dokončenou alespoň střední školu
o Umíš srozumitelně komunikovat s lidmi
o Není ti cizí příjemné vystupování a vstřícný přístup
Náplň práce
o Budeš radit, prodávat a pečovat
o Budeš nositelem odborných znalostí a rádcem pro své zákazníky
o Budeš poskytovat prvotřídní služby
o Budeš představovat novinky a informovat o speciálních akcích
o Můžeme ti zaručit, že se u nás nebudeš nudit
Chceš to zkusit?
Pokud si myslíš, že jsi to právě Ty, koho hledáme, a máš zájem zúčastnit se vypsaného výběrového řízení, zašli nám svou žádost spolu s motivačním dopisem a strukturovaným životopisem na e-mail volnamista@vseprotisk.cz.
Budeme se na Tebe těšit!
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČechova 406, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-01T02:17:12

Společnost

VŠE PRO TISK s.r.o.
  • VŠE PRO TISK s.r.o.
  • Kontakt : Eva Římanová
  • Adresa : Čechova 406, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1

Klíčová slova

baví

znalostí

informovat

novinky

představovat

službyo budeš

prvotřídní

poskytovat

zákazníky o budeš

rádcem