PopisMísto výkonu práce Jana Zajíce 982, Pardubice
ArmaPro je pod značkou AirsoftPro v airsoftovém světě spojená s vysokou kvalitou díky našemu přístupu, ať při vývoji a výrobě unikátních náhradních dílů, tak v přístupu k zákazníkovi.
Do našeho týmu hledáme novou kolegyni/kolegu, která/ý bude mít stejné hodnoty jako my
" spolehlivost
" profesionalita
" zodpovědnost
NÁPLŇ PRÁCE
" Komunikace se zákazníky (e-mailová, telefonická, osobní na prodejně) v CZ a ENG
" Příprava produktů ke zveřejnění - testování, fotografování produktů, příprava textů produktů pro web
" Správa sociálních sítí
" Obsluha zákazníků na prodejně

CO NABÍZÍME
" Pracovní smlouvu na HPP (hlavní pracovní poměr), jednosměnný provoz po-pá
" Bonusová složka při plnění zadaných úkolů
" Stravenky
" Slevy na nabízený sortiment
" Příjemné prostředí malé rodinné firmy

POŽADUJEME
" Min. středoškolské vzdělání
" Střední či pokročilá znalost angličtiny slovem i písmem
" Spolehlivost
" Profesionalita
" Zodpovědnost
" Zájem o fotografování či airsoft výhodou
Nabízíme: příjemné prostředí rostoucí rodinné firmy, bonusová složka, slevy na nabízený sortiment, stravenky
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěArmaPro s.r.o. - provozovna, Jana Zajíce 982, Studánka, 530 12 Pardubice 12 Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2019-02-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-05T02:40:23

Společnost

ArmaPro s.r.o.
  • ArmaPro s.r.o.
  • Kontakt : Jan Kubeš
  • Adresa : ArmaPro s.r.o. - provozovna, Jana Zajíce 982, Studánka, 530 12 Pardubice 12

Klíčová slova

produktů

prostředí

fotografování

rodinné

složka

přístupu

nabízený

jednosměnný

zadaných

plnění