PopisTELEFONNÍ KONZULTANT/-KA
Dosud pracujete a hledáte změnu? Neváhejte se ozvat, pozveme Vás na pohovor a prohlídku pracovního místa. Uvidíte, že pracovat se dá v pohodovém týmu, na ranní směny s velkým mzdovým ohodnocením.
Náplň práce:
- poskytování informací zákazníkům
- jednoduchá práce na PC
Požadujeme:
- komunikativnost, chuť pracovat
- zodpovědný přístup k práci
Co nabízíme:
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- HPP (možno i na DPČ)
- fixní plat a nadstandardní neomezené finanční bonusy dle vašich schopností
- matky s malými dětmi - po domluvě možná individuální pracovní doba
- možnost kariérního růstu
- hledáme i zkušené operátory/-rky a teamleadery do vedoucích pozic
Rozšiřte řady zaměstnanců nejprestižnější a nejúspěšnější společnosti zabývající se energií ve vašem okrese a okolí. Přijmeme nové kolegy do zákaznického kontaktního centra. Reprezentativní prostory, příjemný a profesionální tým všech věkových kategorií.
HLÁSIT SE: Egydyová Ilona, tel.: 601158251 (8:00 - 16:30hod.), e-mail: info@avacall.cz, osobně po telefonické domluvě Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAVA Call spol. s r.o.-Louny, Mírové náměstí 127, 440 01 Louny 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-05-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-09T12:33:32

Společnost

AVA Call spol. s r.o.
  • AVA Call spol. s r.o.
  • Kontakt : Ilona Egydyová
  • Telefon : +420 601 158 251
  • E-mail : info@avacall.cz
  • Adresa : AVA Call spol. s r.o.-Louny, Mírové náměstí 127, 440 01 Louny 1

Klíčová slova

práce

domluvě

telefonní

teamleadery

společnosti

nejúspěšnější

nejprestižnější

zaměstnanců

řady

pozicrozšiřte