PopisPracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc.
Hledáme schopné a komunikativní posily do dynamického a perspektivního týmu na pobočku v Olomouci.
Co budete dělat?
- aktivně telefonicky oslovovat klienty nové i stávající
- domlouvat obchodníkům termíny schůzek s klienty
- pracovat se systémem callcentra, kam budete zadávat schůzky
- budete pracovat samostatně a pečlivě v příjemném prostředí
Co od Vás očekáváme?
- vynikající mluvený projev a komunikační talent
- pečlivost, samostatnost, vytrvalost, příjemné a milé vystupování, motivaci na sobě pracovat, pozitivní přístup!
- zkušenost v oboru výhodou
- spolehlivost a motivaci si vydělat
Zaměstnanecké výhody: firemní tarif, Home office, notebook, kariérní růst.
V případě zájmu se mě nebojte kontaktovat POUZE na martin.svozil@sms-as.eu. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSMS finance, a.s. - BEA centrum Olomouc, tř. Kosmonautů 1288/1, Hodolany, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně14740 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

SMS finance, a.s.
  • SMS finance, a.s.
  • Kontakt : Martin Svozil
  • Adresa : SMS finance, a.s. - BEA centrum Olomouc, tř. Kosmonautů 1288/1, Hodolany, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

pracovat

motivaci

pracoviště

oboru

talent

pečlivost

samostatnost

vytrvalost

příjemné

milé