PopisHlavní náplň činnosti na služebním místě:
" Vykonává lékařskou posudkovou činnost v posudkové komisi MPSV v rozsahu působnosti ministerstva práce a sociálních věcí
" Odpovídá za správné posouzení zdravotního stavu občana a důsledků z něj vyplývajících pro účely opravného řízení.
" Připravuje jednání posudkové komise po odborné medicínské stránce. Navrhuje nebo zařizuje potřebná odborná vyšetření posuzovaných občanů, odpovídá za správnost a úplnost podkladové lékařské dokumentace.
" Při jednání posudkové komise hodnotí spolu s odborným lékařem, popř. spolu s dalším posudkovým lékařem zdravotní stav posuzovaného občana podle předložených lékařských zpráv a s přihlédnutím k výsledku event. vyšetření občana při jednání komise. Seznamuje posuzovaného občana s výsledkem posouzení a poučuje ho o možnostech dalšího postupu.

Požadavky:
" VŠ vzdělání na lékařské fakultě, všechny základní obory specializačního vzdělávání lékařů (včetně oboru praktické lékařství pro děti a dorost) s výjimkou dále uvedených oborů: hygiena a epidemiologie, klinická biochemie, lékařská genetika, lékařská mikrobiologie, patologie a soudní lékařství

Více informací naleznete na: https://www.mpsv.cz/cs/34904
Zaměstnanecké výhody: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, sick-days, stravenky, ucelený systém vzdělávání zaměstnanců, možnost využití dětské skupiny, motivační odměny Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMINISTERSTVO PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ-prac., Terezy Novákové 1947/62a, Řečkovice, 621 00 Brno 21 Mzda minimálně45000 Kč Mzda maximálně84000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-17T03:51:50

Společnost

MINISTERSTVO PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ
  • MINISTERSTVO PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ
  • Kontakt : Ing. Zuzana Žižková
  • Adresa : MINISTERSTVO PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ-prac., Terezy Novákové 1947/62a, Řečkovice, 621 00 Brno 21

Klíčová slova

občana

komise

jednání

posudkové

posouzení

vzdělávání

lékařská

vyšetření

posuzovaného

lékařské