PopisPRODAVAČ/ -KA (v OC Centrál Most - Yves Rocher)
NÁPLŇ PRÁCE:
- práce s pokladnou
- poradenství a prodej zboží
- příprava marketingových akcí na obchodě
- režim krátký-dlouhý týden
POŽADUJEME:
- velmi vstřícný a pro-aktivní přístup k zákazníkům
- zodpovědný a samostatný přístup ke svěřeným úkolům
- komunikační schopnosti
- pracovní zkušenost v oboru výhodou
- příjemné vystupování
- časová flexibilita
NABÍZÍME:
- zázemí prosperující mezinárodní společnosti
- zajímavou práci v příjemném prostředí
HLÁSIT SE: Štajgerová Vlasta, tel.: 604 862 207, e-mail: yrmost@seznam.cz, osobně po telefonické domluvě na prodejně Yves Rocher Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVlasta Štajgerová-1, Radniční 3400, 434 01 Most 1 Mzda minimálně14000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-16T13:28:02

Společnost

Vlasta Štajgerová
  • Vlasta Štajgerová
  • Kontakt : Vlasta Štajgerová
  • Telefon : +420 604 862 207
  • Adresa : Vlasta Štajgerová-1, Radniční 3400, 434 01 Most 1

Klíčová slova

yves

přístup

prodavač

společnosti

oboru

výhodou

příjemné

vystupování

časová