PopisPrvní kontakt se zaměstnavatelem telefonicky každý den 7:00-15:00 hod. nebo e-mailem.
Náplň práce: aktivní prodej, komunikace se zákazníkem, práce na PC, starost o chod prodejny
Požadavky: dobrá schopnost komunikace, časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost, dobrá orientace na zákazníka
Zaměstnanecké výhody:
Nákup na zaměstnaneckou slevu, finační benefity, provize z prodeje, věrnostní příplatek

Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostTurnusové služby PracovištěBIKERS CROWN, s.r.o. - Brno, Kaštanová, Kaštanová 476/70b, Brněnské Ivanovice, 620 00 Brno 20 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-01-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-10T02:13:19

Společnost

BIKERS CROWN, s.r.o.
  • BIKERS CROWN, s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Veselá
  • Telefon : +420 604 234 787(7-15h)
  • Adresa : BIKERS CROWN, s.r.o. - Brno, Kaštanová, Kaštanová 476/70b, Brněnské Ivanovice, 620 00 Brno 20

Klíčová slova

komunikace

práce

dobrá

kontakt

spolehlivost

věrnostní

prodeje

provize

benefity

finační