PopisMÍSTO VÝKONU: T. G. Masaryka č.p. 9, Ostrovské Předměstí, 563 01 Lanškroun
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- příjem a vybalení oblečení k prodeji
- přímá obsluha a péče o zákazníky
- péče o vzhled prodejny a úklid
- zodpovědnost za celou prodejnu
POŽADUJEME:
- vynikající komunikační dovednosti a příjemné vystupování
- zkušenosti s prodejem
- časovou flexibilitu, odpovědnost, samostatnost, spolehlivost a pečlivost
NABÍZÍME:
- stabilitu a zázemí v prosperující společnosti
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- možnost uplatňovat své zkušenosti a nápady
- stravenky
- možnost nákupu oblečení se slevou
KONTAKT: POSLAT ŽIVOTOPIS NA VÝŠE UVEDENOU EMAILOVOU ADRESU. HLAVNÍ PROVOZOVNA JE V HRADCI KRÁLOVÉ, BUDE DOMLUVENO DATUM A ČAS OSOBNÍHO SETKÁNÍ!!! Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěETCIMEX spol. s r.o. - provozovna Lanškroun, T. G. Masaryka 9, Ostrovské Předměstí, 563 01 Lanškroun Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-24T04:18:58

EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.)
  • EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.)
  • Kontakt : Eva Matěchová
  • Adresa : ETCIMEX spol. s r.o. - provozovna Lanškroun, T. G. Masaryka 9, Ostrovské Předměstí, 563 01 Lanškroun

Klíčová slova

možnost

péče

zkušenosti

oblečení

místo

stravenky

nápady

uplatňovat

dobu

neurčitou