PopisMísto výkonu práce: Pražská č.p. 57, Sušice 342 01
Kontaktní osoba: Olga Mihalčíková tel.734765000,
2směny od 6:30 - 15.00 hod., 8:00-17:00 hod.
Způsob prvního kontaktu: telefonicka, e-mailem
Pracovní náplň:
- dohled na chod prodejny řešení požadovaných dotazů koncových zákazníků
- fakturace a veškerá administrativa spojená s příjmem a výdejem zboží
- mailová a telefonická komunikace v rámci zákaznického servisu
Osobnostní předpoklady:
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
- příjemné vystupování, optimistická povaha
- aktivní přístup ke svěřeným úkolům
Požadujeme:
- ukončené SŠ/VŠ vzdělání ( stavební nebo ekonomické výhodou)
- dobrá znalost PC, orientace na internetu
- zkušenosti ve stanoveném oboru výhodou
- trestní bezúhonnost
Nabízíme:
- smlouvu na hlavní pracovní poměr
- motivační platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a další benefity
- zázemí stabilní prosperující společnosti
- jednosměnný provoz
- otevřený a pohodový kolektiv
- firemní akce
- nástup možný od 1.2.2019 nebo dle dohody
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěWOODCOTE CZ, a.s. pracoviště Sušice, Pražská 57, Sušice II, 342 01 Sušice 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-01-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-22T03:15:13

Společnost

WOODCOTE CZ, a.s.
  • WOODCOTE CZ, a.s.
  • Kontakt : Mihalčíková
  • Telefon : +420 734 765 000
  • Adresa : WOODCOTE CZ, a.s. pracoviště Sušice, Pražská 57, Sušice II, 342 01 Sušice 1

Klíčová slova

místo

stavební

zkušenosti

internetu

orientace

znalost

dobrá

výhodou

neboekonomické

vzdělání