PopisPracoviště: MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Obchodní č.p. 33, Jenišov - Pod Rohem.
Požadujeme:
Znalost sortimentu ryb a mořských plodů výhodou
Aktivní prodej zákazníkům
Uživatelské schopnosti práce na PC
Časová flexibilita ( třísměnný provoz)
Odolnost vůči chladu ( celodenní činnost ve 2°C)
Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
Trestní bezúhonnost.
Po zkušební době PP na dobu neurčitou.

Náplň práce:
Každodenní příprava pultového prodeje ryb a mořských plodů
Výlov čerstvých ryb a jejich kompletní příprava (zabití, čištění, filetování)
Doplňování mraženého sortimentu
Zaměstnanecké výhody: Možnost profesního růstu
Motivující finanční ohodnocení, Bonusový systém, Dovolená navíc, Balíček zaměstnaneckých výhod - Cafeterie, Bonusová nákupní karta, Možnost až 5 nákupních Makro karet pro zaměstnance, Očkování proti chřipce, Dotované závodní stravování, Zvýhodněný tarif mobilního operátora
Příplatky za práci o víkendech a v noci.
Kontakt: e-mailem, uskuteční se výběrové řízení.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěMAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. - 001, Obchodní 33, Jenišov - Pod Rohem, 360 01 Karlovy Vary 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2018-10-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-22T01:55:43

Společnost

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
  • MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
  • Kontakt : Petra Rajtmajerová
  • Telefon : +420 353 038 402,603 850 854
  • Adresa : MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. - 001, Obchodní 33, Jenišov - Pod Rohem, 360 01 Karlovy Vary 1

Klíčová slova

ryb

prodej

makro

možnost

příprava

mořských

pracoviště

cafeterie

výhod

zaměstnaneckých