PopisMísto výkonu práce: 28. října č.p. 244, 503 15 Nechanice

PRODAVAČ/-KA SMÍŠENÉHO ZBOŽÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 10. 2017, občasná práce o víkendu a ve svátcích dle potřeby
- Náplň práce: prodej, doplňování zboží ze skladu
- Požadujeme:pracovitost, zkušenosti s prodejem, časovou flexibilitu, znalost vietnamštiny výhodou
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně (osobně Po - Pá v čase 9:00 - 12:00 hod.). Kontaktní osoba: Van Viet Dao, tel.: 721 320 068, e-mail: daomarket@email.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba Pracoviště28. října 244, 503 15 Nechanice Mzda minimálně14740 Kč Nastoupit od2017-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

DAO MARKET s.r.o.
  • DAO MARKET s.r.o.
  • Kontakt : Van Viet Dao
  • Telefon : +420 721 320 068
  • E-mail : daomarket@email.cz
  • Adresa : 28. října 244, 503 15 Nechanice

Klíčová slova

práce

osobně

emailem

flexibilitu

znalost

vietnamštiny

výhodou

případě

zájmu

kontaktujte