PopisMísto výkonu práce: Mýto, Vojtěšská č.p. 32
Náplň práce: manipulace a zakládání zboží, práce v obslužném úseku, práce na pokladně
Požadujeme: ideálně vyučení v oboru, praxe v obchodu výhodou
Nabízíme: platové ohodnocení od 16.000,- Kč/měs., stravenky v hodnotě 100,- Kč, příspěvek na penzijní připojištění, půjčky pro zaměstnance, příspěvek na rekreaci a dětské tábory, příspěvek na masáže, odměny při životním a pracovním výročí, kvalitativní prémie, poukázky na nákup zboží
Kontakt telefonicky nebo e-mailem: Červenková Eva Bc. DiS., tel.: 311 548 710, životopis zaslat na adresu: e.cervenkova@coophorovice.cz
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěCOOP Hořovice, družstvo - Mýto, Vojtěšská 32, 338 05 Mýto v Čechách Mzda minimálně16000 Kč Nastoupit od2019-01-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-03T02:40:08

Společnost

COOP Hořovice, družstvo
  • COOP Hořovice, družstvo
  • Kontakt : Eva Červenková
  • Telefon : +420 311 548 710
  • Adresa : COOP Hořovice, družstvo - Mýto, Vojtěšská 32, 338 05 Mýto v Čechách

Klíčová slova

práce

příspěvek

místo

poukázky

tábory

masáže

odměny

životním

pracovním

výročí