PopisMísto výkonu práce: Strakonická č.p. 1151/2c Hlubočepy
Kontakt: Kohut Petr, e-mail: petr.kohut@insportline.cz - zaslání strukturovaného profesního CV

Náplň práce: poradenství a prodej sport, fitness a volnočasového sortimentu, zpracování objednávek zboží, balení a vypravování zásilek pro PPL, příjem, výdej, oceňování, popis a doplňování zboží, práce na pokladně; běžná denní operativa na sportovní maloobchodní prodejně. Požadujeme: příjemné a profesionální vystupování; pozitivní přístup k obchodování a komunikaci se zákazníky; uživatelsky MS Office, především Excel a Word; trestní bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost a důslednost při plnění zadaných pracovních úkolů. Výhodou: praxe na obdobné pracovní pozici, oborový přehled a osobní zájem o sortiment sport, fitness a návazné volnočasové aktivity. HPP na dobu určitou s možností dalšího prodloužení pracovního poměru po uplynutí sjednané doby určité. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStrakonická 1151/2c, Hlubočepy, 150 00 Praha 5 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2018-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-06-03T02:37:44

Společnost

inSPORTline stores s.r.o.
  • inSPORTline stores s.r.o.
  • Kontakt : Petr Kohut
  • Telefon : +420 734 559 630
  • E-mail : petr.kohut@insportline.cz
  • Adresa : Strakonická 1151/2c, Hlubočepy, 150 00 Praha 5

Klíčová slova

práce

zboží

fitness

sport

místo

zadaných

obdobné

praxe

výhodou

úkolů