PopisNástup možný IHNED.

Náplň práce:
prodej sportovního vybavení

Nabízíme:
měsíční prémie, zaměstnanecké benefity, možnost prodloužení pracovní smlouvy

Požadujeme:
komunikativnost, samostatnost, zručnost. Výhodou je znalost servisu jízdních kol (lyží).

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email prerov@heliasport.cz, zlamalova@heliasport.cz;
- telefonicky na čísle 725 434 434 - Milan Váleček Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHELIA TRADE spol. s r.o. - pracoviště Přerov, Žerotínovo nám. 252/24, 75002 Přerov 2 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-17T01:54:50

Společnost

HELIA TRADE, spol. s r.o.
  • HELIA TRADE, spol. s r.o.
  • Kontakt : Milan Váleček
  • Telefon : +420 725 434 434
  • E-mail : prerov@heliasport.cz
  • Adresa : HELIA TRADE spol. s r.o. - pracoviště Přerov, Žerotínovo nám. 252/24, 75002 Přerov 2

Klíčová slova

nástup

znalost

milan

čísle

telefonicky

zlamalovaheliasportcz

prerovheliasportcz

životopisu

zasláním

hlásit