Popispracoviště Olomouc
- Náplň práce: komunikovat se zákazníky, aktivní prodej a nabídka střešního materiálu a výrobků, poskytovat poradenství zákazníkům ohledně střech a střešního materiálu, objednávat materiál a zboží, zpracovávat cenové nabídky, vystavovat v účetním programu faktury, dodací listy, zakázky, pracovat s pokladnou a hotovostí
- Požadujeme: SŠ vzdělání nejlépe technického směru, komunikativnost, odpovědnost a samostatnost, zkušenost s aktivním prodejem nebo přímým prodejem (na prodejně velkou výhodou), velmi dobrý zákaznický přístup, ochotu učit se novému a dále se vzdělávat, znalost práce s PC (MS Office, MS Outlook)
- Nabízíme: příležitosti k dalšímu rozvoji, pravidelná školení, nástup možný ihned nebo dle dohody
- Své strukturované životopisy posílejte na monika.pavlicova@salvatorstrechy.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSALVATOR STŘECHY s.r.o. - Olomouc, Průmyslová 778, Holice, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T11:29:26

Společnost

SALVATOR STŘECHY s.r.o.
  • SALVATOR STŘECHY s.r.o.
  • Kontakt : Monika Pavlicová
  • Telefon : +420 573 501 753
  • E-mail : monika.pavlicova@salvatorstrechy.cz
  • Adresa : SALVATOR STŘECHY s.r.o. - Olomouc, Průmyslová 778, Holice, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

střešního

materiálu

práce

prodejem

novému

učit

ochotu

přístup

zákaznický

velmi