PopisNáplň práce:
Asistent/-ka prodeje se aktivně podílí na prodeji zboží značky KARL LAGERFELD konečnému zákazníkovi, poskytuje odborné poradenství a služby zákaznického servisu, plní úkoly nadřízeného a je odpovědný za jejich plnění. Asistent/-ka prodeje provádí také příjem, kontrolu a reklamaci zboží a aktivně přistupuje ke zlepšení zákaznického servisu.
Pokud se chcete spolu s námi rozvíjet a růst, pak jste ideálním kandidátem.

Požadavky:
Jste módní nadšenec a máte cit pro styl
Prodej Vás baví
Komunikace s lidmi Vám nedělá problém, případně se domluvíte také anglicky nebo rusky, čeština podmínkou

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKe Kopanině 421, 252 67 Tuchoměřice Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2018-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-02-20T01:54:23

Společnost

GANT Czech Republic s.r.o.
  • GANT Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Zuzana Matějková
  • E-mail : zuzana.matejkova@vermont.eu
  • Adresa : Ke Kopanině 421, 252 67 Tuchoměřice

Klíčová slova

prodeje

aktivně

zboží

zákaznického

náplň

nadšenec

zlepšení

servisupokud

rozvíjet

růst