PopisNáplň práce:
- příjem a vybalení oblečení k prodeji,
- přímá obsluha a péče o zákazníky,
- péče o vzhled prodejny a úklid,
- zodpovědnost za celou prodejnu.

Požadujeme:
- vynikající komunikační dovednosti a příjemné vystupování,
- zkušenosti s prodejem,
- časovou flexibilitu,
- odpovědnost, samostatnost, spolehlivost a pečlivost.

Nabízíme:
- stabilitu a zázemí v prosperující společnosti,
- pracovní smlouva na dobu neurčitou,
- možnost uplatňovat své zkušenosti a nápady,
- stravenky,
- možnost nákupu oblečení se slevou.
Prac. doba v rámci otevírací doby prodejny PO-PÁ 8-17.30, SO dopoledne 1x za 14 dní. Kontakt: telefonicky, e-mailem.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.) - prac. 1, Slovanská 255/21, 787 01 Šumperk 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2018-01-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-20T02:35:11

EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.)
  • EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.)
  • Kontakt : Jana Dvořáková
  • Telefon : +420 727 912 898
  • Adresa : EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.) - prac. 1, Slovanská 255/21, 787 01 Šumperk 1

Klíčová slova

péče

oblečení

zkušenosti

prodejny

možnost

náplň

stravenky

prosperující

společnosti

pracovní