Popismísto výkonu práce: Pražská č.p. 138, Čestlice, 251 01 Říčany u Prahy
kontakt: Hlinovská Renáta, tel.: 774720925, e-mail: hlinovska@tricoline.cz

Náplň práce:
- prodej a inventarizace zboží
- práce s pokladním systémem

Požadujeme:
- zkušenosti se samostatným prodejem výhodou
- pozitivní a aktivní kounikace se zákazníkem
- alespoň pasivní znalost cizích jazyků výhodou

Různé směny v rámci otevírací doby do 9hod. do 21hod ( krátký/dlouhý týden ). Požadujeme nejdříve poslat životopis na uvedenou e-mailovou adresu.

Příspěvek na bydlení a dopravu, prémie podle výkonnostního obratu. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTRICO LINE TRADE s.r.o. - Čestlice, Aquapalace - Obchodní zóna Průhonice Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2018-09-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-03T02:53:40

Společnost

TRICO LINE TRADE s.r.o.
  • TRICO LINE TRADE s.r.o.
  • Kontakt : Renáta Hlinovská
  • Telefon : +420 774 720 925
  • E-mail : hlinovska@tricoline.cz
  • Adresa : TRICO LINE TRADE s.r.o. - Čestlice, Aquapalace - Obchodní zóna Průhonice

Klíčová slova

práce

místo

týden

jazyků

výhodourůzné

směny

rámci

otevírací

doby

9hod