PopisMísto výkonu práce: Ostrava
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: bussinestel3@seznam.cz

Náplň práce:
Aktivní prodej mobilních telefonů a zboží z našeho eshopu, poradenství zákazníkům, vedení agendy spojené s prodejem, orientace v produktech a novinkách.

Požadujeme:
AJ/NJ jazyk, zájem o obor, komunikativnost, vyjednávací schopnosti, obchodního ducha, zaměření na cíle a výsledky, samostatnost, spolehlivost.

Zaměstnanecké výhody:
Zaměstnanecké slevy, provizní systém za prodej zboží a služeb. Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBUSSINESTEL s.r.o., Ostrava, Ostrava Mzda minimálně14900 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-06T01:59:05

Společnost

BUSSINESTEL s.r.o.
  • BUSSINESTEL s.r.o.
  • Kontakt : Jana Bujalošová
  • Telefon : +420 777 557 571
  • E-mail : Bussinestel3@seznam.cz
  • Adresa : BUSSINESTEL s.r.o., Ostrava, Ostrava

Klíčová slova

prodej

zboží

místo

ducha

jazyk

zájem

obor

komunikativnost

vyjednávací

schopnosti