PopisMísto pracoviště:
- Boleslavská ul., Stará Boleslav. Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Prvotní kontakt:
- e-mail: vera.buresova@penny.cz

Upřesňující údaje:
- Náplň práce: úzká spolupráce s oblastním vedoucím, centrálou a dodavateli, vedení týmu, plánování směn zaměstnanců, školení nových zaměstnanců, kancelářská činnost (10% z celkové pracovní náplně), objednávky zb., kontrola exspirace zb., zodpovědnost za kvalitu a čerstvost zb., aj.
ŘP výhodou, znalost cizích jazyků výhodou.
Požadujeme trestní bezúhonnost, komunikační vybavenost.

Zaměstnanecké výhody:
- Týden dovolené navíc, benefitní kafeterie, příplatek na penzijní pojištění, stravenky v hodnotě 80 Kč., odměna za prac.výročí, vánoční poukázky, zvýhodněné tarify O2, sleva na dovolenou, Multisport karta, další volné dny v případě svatby, narození dítěte apod. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPenny Market s.r.o. - Stará Boleslav, Boleslavská, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Stará Boleslav, 250 01 Brandýs n.Labem-St.Bol.1 Mzda minimálně45000 Kč Mzda maximálně47000 Kč Nastoupit od2018-09-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-17T01:56:36

Společnost

Penny Market s.r.o.
  • Penny Market s.r.o.
  • Kontakt : Burešová
  • Adresa : Penny Market s.r.o. - Stará Boleslav, Boleslavská, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Stará Boleslav, 250 01 Brandýs n.Labem-St.Bol.1

Klíčová slova

zaměstnanců

místo

dovolené

penzijní

příplatek

kafeterie

benefitní

navíc

týden

stravenky