PopisA16 z:13/11/2018 a:9/1/2019
Náplň práce:
- správa OS na bázi Linuxu
- vývoj SW - tvorba scriptů v jazyce Python
Požadujeme:
- pokročilá znalost Linuxu včetně scriptování
- zkušenosti s agilními metodikami řízení vývoje
- schopnost týmové spolupráce.
Nabízíme:
- motivační finanční ohodnocení, profesní růst - odborná školení
- home office
- notebook, telefon, stravenky, zdravotní volno.
Kontakt e-mailem, telefonicky viz výše.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTINT s. r. o. - pracoviště Frýdek-Místek, Riegrova 832, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-01-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-10T02:13:19

Společnost

TINT s. r. o.
  • TINT s. r. o.
  • Kontakt : Roman Kubeš
  • Telefon : +420 778 774 912(po-pá9-15:00hod.)
  • Adresa : TINT s. r. o. - pracoviště Frýdek-Místek, Riegrova 832, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

a16z13112018a912019 náplň

motivační

finanční

ohodnocení

profesní

růst

odborná

školení

office