PopisPopis pozice
Nabízíme Vám samostatnou a tvůrčí práci na pozici programátora při týmovém vývoji .NET aplikací podle zadání zákazníka, které primárně slouží k hromadnému zpracování dat.
Vaším úkolem bude provádět: vývoj aplikací řízených daty pro webové klienty; testování a přípravu technické dokumentace
Požadavky: VŠ/SŠ - IT směr výhodou, znalost programování v C#, znalost .NET Framework, znalost MS SQL, znalost JavaScript a jQuery, znalost webových technologií HTML5, znalost objektového programování, komunikativní znalost AJ
Benefity: telefon, notebook, příspěvek na stravování, možnost profesního růstu a odborného vzdělávání, příjemné pracovní prostředí
Charakteristika firmy: firma střední velikosti z Českých Budějovic, předmět podnikání služby a obchod IT, tuzemský trh Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVrbenská 2082, České Budějovice 5, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-03-29

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-31T01:55:25

Společnost

TranSoft a.s.
  • TranSoft a.s.
  • Kontakt : Dvořáková
  • Telefon : +420 727 894 787
  • E-mail : dvorakova@transoft.cz
  • Adresa : Vrbenská 2082, České Budějovice 5, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

znalost

programování

net

aplikací

možnost

stravování

příspěvek

notebook

telefon

aj benefity