PopisMísto výkonu práce: Brigádnická 124, 538 43 Třemošnice
NÁPLŇ PRÁCE: Implementace systému pro Technickou přípravu výroby, podpora při implementaci a instalaci
POŽADAVKY: Znalost programování v jazyku MS SQL, kreativní myšlení a schopnost analyzovat a nalézat řešení problémů, schopnost zorientovat se v základní problematice strojírenských procesů a dívat se na produktu pohledem uživatele, schopnost a ochota pracovat v dynamicky se měnícím prostředí, agilně přizpůsobovat postupy a metody své práce měnící se situaci a prioritám, při udržení kvality výstupu. Vzdělání min. SŠ s maturitou technického směru nebo VŠ technického směru. Praxe v programování. ŘP sk. B
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Zvláštní prémie
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle (8: 00 - 16:00), na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBrigádnická 124, 538 43 Třemošnice Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-12T01:56:13

Společnost

TPV group s.r.o.
  • TPV group s.r.o.
  • Kontakt : Petr Rýpar
  • Telefon : +420 722 454 412
  • E-mail : pryparml@tpvgroup.cz
  • Adresa : Brigádnická 124, 538 43 Třemošnice

Klíčová slova

schopnost

směru

technického

práce

programování

kvality

maturitou

min

vzdělání

výstupu