PopisPracoviště: Stodolní 835/17, Moravská Ostrava
Pošlete životopis e-mailem, perspektivní zájemce vyzveme k osobnímu pohovoru. Referenční projekt nebo ukázka zdrojového kódu výhodou. Prosíme nevolat bez předchozího zaslání životopisu, nechodit do firmy bez předchozí domluvy!

Požadavky: dobrá znalost OOP, Delphi, SQL.
Náplň práce: údržba a další vývoj pokladního systému ABX a dalších aplikací. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěABX software s.r.o., Ostrava, Stodolní 835/17, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2 Mzda minimálně40000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-26T01:57:33

Společnost

ABX software s.r.o.
  • ABX software s.r.o.
  • Kontakt : Martin Burle
  • Telefon : +420 733 733 172
  • E-mail : mburle@ab-x.cz
  • Adresa : ABX software s.r.o., Ostrava, Stodolní 835/17, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Klíčová slova

pracoviště

delphi

nechodit

firmy

předchozí

domluvypožadavky

dobrá

znalost

oop