PopisNáplň práce:
- programování NET, MySQL - aplikací a databází
- testování vytvořených aplikací
- péče o bezpečnost elektrických zařízení
Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe v programování NET, My SQL - min 3 roky
- znalost bezpečnosti elektrických zařízení
- znalost webových aplikací výhodou
- znalost vývoje SW jednoúčelové elektroniky C, Linux
- AJ výhodou
- samostatnost a zodpovědnost
Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- nástup možný ihned
- 5 týdnů dovolené
- bonusy/prémie, mobilní telefon, volná pracovní doba, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, stravenky, masáže
- nestereotypní práce v přátelském kolektivu malé firmy
- možnost kariérního postupu, možnost realizace vlastních nápadů
Kontakt: radka.kroutilova@machinebuilding.cz, +420 608 850 224 Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMachine building s.r.o.-001, České mládeže 1003, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6 Mzda minimálně40000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2018-11-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-23T01:56:32

Společnost

machine building s.r.o.
  • machine building s.r.o.
  • Kontakt : Radka Kroutilová
  • Telefon : +420 608 850 224
  • Adresa : Machine building s.r.o.-001, České mládeže 1003, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6

Klíčová slova

znalost

možnost

elektrických

programování

net

aplikací

výhodou

pracovní

školení

kurzy