PopisMísto výkonu práce: Praha 8, Sokolovská 685/136F
Kontaktní osoba: Horká Eva, e-mail: eva.horka@ataccama.com

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Požadavky: Zkušenost s vývojem a implementací komplexních webových aplikací, angličtina

Náplň práce: vývoj softwarových produktů a aplikací v týmu back-endistů, práce s technologiemi: Java, Spark, Kafka, ArangoDB, Elastic Search, Spring, prostor pro vlastní návrhy a iniciativu

Zaměstanecké výhody: Počítač, jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, interní školení
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAtaccama Software, s.r.o. - Futurama Business Park, Sokolovská 685/136f, Karlín, 186 00 Praha 86 Mzda minimálně19900 Kč Mzda maximálně200000 Kč Nastoupit od2018-03-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-04-01T00:40:33

Společnost

Ataccama Software, s.r.o.
  • Ataccama Software, s.r.o.
  • Kontakt : Eva Horká
  • E-mail : hr@ataccama.com
  • Adresa : Ataccama Software, s.r.o. - Futurama Business Park, Sokolovská 685/136f, Karlín, 186 00 Praha 86

Klíčová slova

práce

aplikací

místo

návrhy

kafka

arangodb

elastic

spring

prostor