PopisRašková Jana, e-mail: personalistika@tsoft.cz
Umíte získávat požadavky od uživatelů?
Baví Vás navrhovat nová řešení?
Domluvíte se s programátory?
Rozšiřujeme náš realizační tým, do kterého hledáme kolegu nebo kolegyni analytika / analytičku. V rámci této pozice se můžete podílet na vývoji nových systémů od jejich počátků až po testování.
Jsme firma, která realizuje velké i menší ICT projekty pro státní správu a komerční sféru. Nabízíme práci v zázemí pružné firmy se stabilním týmem, zajímavou historií a významnými referencemi.
Náplň práce:
" Komunikace se zákazníkem
" Sběr požadavků od uživatelů
" Analýza a návrh řešení
" Tvorba zadání pro programátorský tým
" Ověření výstupů programátorského týmu (testování)
Požadujeme:
" SŠ/VŠ vzdělání
" analytické a koncepční myšlení
" zkušenosti s analýzou, návrhem a testováním systémů
" schopnost pochopit požadavky zákazníka
" schopnost domluvit se s programátory
" proaktivní přístup
" schopnost rychlé orientace v nových problematikách a možnostech řešení
" prezentační a argumentační schopnosti
" týmového ducha
" znalost anglického jazyka výhodou
Nabízíme práci v příjemném prostředí s fajn lidmi:
o Pružnou pracovní dobu
o 5 týdnů dovolené
o Příspěvek na stravování
o Příspěvek na penzijní / životní pojištění,
o Příspěvek na sport
o Příspěvek na výuku AJ
o Možnost se rozvíjet
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěT-SOFT a.s. - 001, v budově ELTODO, U zásobní zahrady 2552/1a, Žižkov, 130 00 Praha 3 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2017-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

T-SOFT a.s.
  • T-SOFT a.s.
  • Kontakt : Rašková Jana
  • E-mail : raskova@tsoft.cz
  • Adresa : T-SOFT a.s. - 001, v budově ELTODO, U zásobní zahrady 2552/1a, Žižkov, 130 00 Praha 3

Klíčová slova

příspěvek

požadavky

nových

práci

rašková

systémůquot schopnost

problematikách

orientace

rychlé

přístup quot schopnost