PopisNáplň práce:
-Vývoj aplikací a interface za využití JavaScript, HTML
-Technická implementace ServiceNow platformy
-Spolupráce na úpravách modulů a tvorbě nových aplikací
-Konzultace navrhovaného řešení v rámci implementačního týmu

Požadavky:
-Zkušenosti s vývojem software nebo webových aplikací
-Dobrá znalost JavaScript nebo podobné technologie
-Cit pro efektivní a čistý zdrojový kód
-Schopnost pracovat samostatně s vysokým nasazením
-Výhodou angličtina v psané i mluvené formě

Výhodou je:
-Zkušenost se ServiceNow a znalost datového modelu ServiceNow
-Znalost ITILu a ITIL procesů
-Praktické zkušenosti s ITSM a celkové povědomí o těchto produktech

Způsob kontaktu: telefonicky (po-pá; 8:00-15:00) nebo zasílat životopisy na email.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěConWare solutions, s.r.o. . Těrlicko, Těšínská 148/61, Horní Těrlicko, 735 42 Těrlicko Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-05-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

ConWare solutions, s.r.o.
  • ConWare solutions, s.r.o.
  • Kontakt : Miroslav Materna
  • Telefon : +420 606 669 618
  • E-mail : miroslav.materna@conware.cz
  • Adresa : ConWare solutions, s.r.o. . Těrlicko, Těšínská 148/61, Horní Těrlicko, 735 42 Těrlicko

Klíčová slova

znalost

javascript

servicenow

náplň

itilu

vysokým

nasazením výhodou

angličtina

psané

mluvené