Popispracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: reakce na telefonické a e-mailové požadavky klientů, dohled na řešení požadavků zákazníků, komunikace s vývojáři
- SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy, komunikativnost, systematický přístup k řešení problémů, Výhodou je orientace v IT (MS Windows servery) a orientace v ekonomice (základní znalost účetnictví)
- firma nabízí možnost profesního růstu
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kromeriz@tanaka.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTANAKA, s.r.o. - Kroměříž, Hulínská 1799/1, 767 01 Kroměříž 1 Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-07T02:09:42

Společnost

TANAKA, s.r.o.
  • TANAKA, s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Navrátilová
  • Telefon : +420 577 775 783
  • Adresa : TANAKA, s.r.o. - Kroměříž, Hulínská 1799/1, 767 01 Kroměříž 1

Klíčová slova

řešení

orientace

nabízí

windows

servery

ekonomice

základní

znalost

účetnictví

firma