PopisPHP PROGRAMÁTOŘI
místo výkonu práce - Full time ve Valaššském Meziříčí nebo i externě potom celá Čr
Požadujeme: PHP7/5 programování, znalost Nette, Php Storm, Mysql, orientace v Jquery a Javascript, znalost AJ, spolehlivost, práce v týmu i samostantě
Náplň práce: Náplní jeho práce by měla být tvorba nových projektů a úpravy stavajících.
Nabízíme: práce ve stabilně se rozvíjející společnost v mladém kolektivu, práce na zajímavých projektech, teambuildingove aktivity
První kontakt: telefonicky na čísle 571 620 597, e-mailem: rskrobak@spaneco.com
ov. 1.2. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSPANECO, spol. s r.o. 01, Poláškova 32, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-02T02:31:21

Společnost

SPANECO, spol. s r.o.
  • SPANECO, spol. s r.o.
  • Kontakt : Radek Škrobák
  • Telefon : +420 571 620 597
  • Adresa : SPANECO, spol. s r.o. 01, Poláškova 32, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

práce

php

znalost

mladém

nových

projektů

úpravy

stavajících nabízíme práce

stabilně

rozvíjející