Popismísto výkonu práce: Tábor
Náplň práce: - spolupráce na vývoji a realizaci SW řešení rozsáhlých ucelených IS
Požadujeme:
- zkušenosti s programováním podmínkou !!!
- zkušenosti z oblasti EDI zpráv výhodou
- minimálně středoškolské vzdělání
- flexibilitu, spolehlivost a vysoké pracovní nasazení
- ochotu učit se nové věci
- komunikativnost
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost AJ výhodou
- znalost některého z produktů 4GL, JAVA nebo C# výhodou
Nabízíme:
- zajímavou tvůrčí práci
- dlouhodobou spolupráci
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- po zapracování možnost nadstandardního finančního ohodnocení + prémie
- pozice je vhodná i pro absolventy
Nástup možný ihned
flexibilní pracovní dobu vč. home office, týden dovolené navíc, stravenky, životní připojištění, benefitní program Sodexo aj.
kontakt: Ing. Herget: richard.herget@minerva-is.cz; ing. Horák: josef.horak@minerva-is.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMinerva Česká republika, a.s. - provozovna, Skálova 2490/21, 390 02 Tábor 2 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-02-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-14T01:57:39

Společnost

Minerva Česká republika, a.s.
  • Minerva Česká republika, a.s.
  • Kontakt : Richard Herget
  • Telefon : +420 381 281 685
  • Adresa : Minerva Česká republika, a.s. - provozovna, Skálova 2490/21, 390 02 Tábor 2

Klíčová slova

pracovní

zkušenosti

práce

dobu

znalost

místo

vhodná

pozice

prémie

ohodnocení