PopisUvítáme mezi sebou zkušeného JAVA vývojáře!

Česká IT společnost UBK s.r.o., specializující se dodávku služeb pro zahraniční zákazníky, hledá kolegy na pozici Java vývojář webových aplikací pro zahraniční zákazníky.

Nástup možný ihned. Mzda je závislá na zkušenostech a vzájemné dohodě. Dovolená navíc, prémie v případě úspěšné realizace projektů v zahraničí.

Jaká by byla náplň Tvé práce?
Tvorba zakázkových webových řešení v Javě
Kódování nových funkcionalit na existujících a nových projektech
Analýzy a návrhy individuálních řešení
Práce na prestižních zahraničních projektech
Práce s novými technologiemi

Co bys měl umět?
Dobré znalosti programovacího jazyku Java (minimum Java 7)
Znalost vývojových prostředí (znalost Eclipse výhodou)
Znalost SQL, XML
Ochotu cestovat do zahraničí
Pracovat v kolektivu
Anglický nebo německý jazyk

Co Ti nabízíme my?
Flexibilní pracovní dobu
Práci na zahraničních projektech pro prestižní klienty
Stravenky
Lokalitu v centru Plzně, parkování zdarma
Odpovídající finanční ohodnocení a benefity
Volitelné jazykové kurzy
Pravidelné firemní akce
Další systém odměn a benefitů

Nástup možný ihned.

Svůj životopis pošli na marta.tomaskova@ubk.cz. Těšíme se! Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDenisovo nábřeží 2568/6, Východní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-12T14:25:21

Společnost

UBK s.r.o.
  • UBK s.r.o.
  • Kontakt : Marta Tomášková
  • Telefon : +420 739 323 959
  • E-mail : marta.tomaskova@ubk.cz
  • Adresa : Denisovo nábřeží 2568/6, Východní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

java

zahraničních

možný

webových

zahraniční

nových

sql

nabízíme

jazykco

německý