PopisKontakt: POUZE e-mailem.
Pracovní náplň:
"vývoj serverových aplikací a systémů pro OS Linux a MS Windows
Požadujeme:
"SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření (preferovaný obor informatika)
"znalost programování v Java 1.6+, výhodou je znalost Spring Framework a Hibernate
"znalost SQL, orientace v prostředí databází
"znalost Git, SVN nebo jiného systému pro správu verzí
"výhodou je znalost dalších technologií
"proaktivní přístup, samostatnost, časová flexibilita

Nabízíme:
"HPP ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
"platové ohodnocení odpovídající výkonu
"možnost profesního růstu
"po zapracování možnost práce z domova
"příjemné pracovní prostředí
"benefitní program

Parametry:
"Datum nástupu: ihned
"Směnnost: pružná pracovní doba
"Požadované minimální vzdělání: SŠ
"Práce na HPP, plný úvazek
"Výše mzdy: od 30 tis. Kč

Životopis prosím zasílejte na adresu kariera@smart-software.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSmart software s.r.o. - 000, Závodu míru 435/40, Stará Role, 360 17 Karlovy Vary 17 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-21T01:55:43

Společnost

Smart software s.r.o.
  • Smart software s.r.o.
  • Kontakt : Hynek Pášma
  • E-mail : kariera@smart-software.cz
  • Adresa : Smart software s.r.o. - 000, Závodu míru 435/40, Stará Role, 360 17 Karlovy Vary 17

Klíčová slova

znalost

pracovní

vzdělání

kontakt

domova quotpříjemné

práce

možnost

zapracování

růstu quotpo

výkonu quotmožnost